TVORBA WEBSTRÁNOK

Čo ponúkame

Ponúkame Vám tvorbu jednoduchých a cenovo dostupných web stránok pre živnostníkov, firmy , školy ale aj tvorbu osobných (nekomerčných) stránok s vlastnou doménou alebo vytvorenie diskusného fóra. Web stránka je Vašou vlastnou prezentáciou, prvotný rozhodujúci kontakt môže spraviť za Vás.

 

Jedinečná struktúra

Pri tvorení web stránky Vám poradíme alebo navrhneme štruktúru a rozloženie položiek web stránky a to všetko bez “zbytočných a otravných” vecí, ktoré by návštevníka mohli odradiť. Optimalizovať stránku tak aby bola rýchlo načítaná, stručná a logicky usporiadaná navigácia pre jednoduchú a ľahkú orientáciu zákazníka a aby sa v internetových vyhľadávačoch “nestratila”.

 

Profesionálny vzhľad

Internetová stránka je vizitkou každej firmy. Mala by byť moderná, dobre graficky spracovaná a mala by prezentovať záujmy Vašej firmy. Na zakazníkov velmi dobre pôsobi profesionálny vzhľad Vašej WWW stránky, ktorý hovorí aj o úrovni Vašej firmy. Ponúkame vám vytvorenie internetových stránok, aby ste aj vy kráčali s dobou digitálnych technológií. Spokojnosť zákaznika je pre nás základnym kameňom úspechu, preto dbáme o želania a potreby každého zákaznika.

 

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

 

image21 TVORBA WEBSTRÁNOK