SEO ČLÁNKY, Výmena odkazov, výmena článkov, články na zvýšenie návštevnosti, seo optimalizácia, page rank, zvýšenie popularity stránky, katalóg stránok

Skládací baleríny Redfoot

Už Vás nebaví neustále trápenie s podpätkami a následnou bolesťou nôh? Väčšina z nás sa ale často dostáva do situácií, kedy si jednoducho topánky na podpätku obuť musíme … aj tak ale nemusíte toľko trpieť!!! Čítajte ďalej!

Totiž, okrem toho, že to nie je príjemné Vám, dobre to rozhodne neznáša ani Vaše telo. Chodenie na podpätkoch skracuje zadné svaly nôh a to môže zapríčiniť totálny deformáciu vášho tela. Skúsení ortopédi by vám iste dlouhosáhle mohli popisovať, že sa tým naruší celé postavenie chrbtice a potom kvôli tomu môžete dokonca života trpieť bolesťou nôh, chrbta alebo hlavy.

Tento problém sužoval až moc žien, ktoré sa rady prikrášlili práve topánkami na podpätkoch, a tak vznikli topánky Redfoot, ktoré sa prezývajú “botydokapsy”.

Na ich príprave sa podieľali práve ortopédi a pediatri, ktorí nepočítajú s tým, že by ženy v najbližšej dobe prestali nosiť podpätky. Ale aspoň sa nám snaží pomôcť spiatočnom “naťahovaním” zadných svalov na nohách. Takže až si vyrazíte s kamarátkou na diskotéku, po celonočnom tancovaní na vašich najviac módnych topánočkách s vysokými podpätkami, si stačí nasadiť práve naše skladacie balerínky Redfoot a tie už odrú nápravu tela za vás!

Prezývku “botydokapsy” si vyslúžili svojou skladnosťou a malým rozmerom, pretože v zloženom stave, kedy majú rozmer ľudskej dlane sa zmestia do každej kabelky, listové kabelky, batohu alebo vrecka! Každý pár je zabalený do taštičky, takže sa nemusíte báť, že vám niečo zašpinia.

Áno, hovorí sa, že čo je zdravé, nie je chutné, ale verte, že aj napriek ich zdravotný účel si môžete vyberať z mnohých farieb a štýlov.

Tak neváhajte a na botydokapsy.sk si cez e-shop kúpte módne topánočky, ktoré vám zároveň môžu zachrániť zdravie.

Image13 Skládací baleríny Redfoot

Napíšte nám

Musíte byť prihlásenýaby ste mohol písať komentár.