PROJEKTOVANIE

Čo ponúkame?

Ako digitálna reklamná agentúra a architektonický ateliér vám ponúkame aj kompletné projekty, čoho si zmyslíte. Nezameriavame svoje skúsenosti len na jeden obor ako to robia iné agentúry a štúdia. Dokážeme spracovať kvalitné a moderné projekty rodinných domov, projekty chalúp, chát, prístreškov a pod. Ponúkame dokonca projekty Pizza pecí, ktoré nájdu svoje uplatnenie v reštauráciach, baroch, či už na záhradke.

Ponúkame Vám návody zhotovené našimi odborníkmi. Krok za krokom, s podrobným popisom a realistickými vizualizáciami Vás pri stavbe nič nezaskočí. Naše rady a tipy zdokonalia Vašu pec a navyše so zoznamom potrebného materiálu s potrebným množstvom ušetríte nemalú sumu pri nakupovaní potrebného materiálu.

Máte predstavu, ale chceli by ste ju zladiť s návrhom odborníka?

Ponúkame Vám možnosť využiť profesionálny architektonický návrh pri realizácii Vášho projektu. Za pomoci projektu a vizualizácií sa stane Vaša predstava realitou, ktorú Vám každý bude závidieť.

Spokojnosť je prioritou

O kvalite našich projektov sa už mohli presvedčiť tisíce spokojných zákazníkov, ktorí si stavajú, alebo už bývajú v postavenom podľa nášho projektu. Naše projekty sú navrhnuté aby spĺňali všetky požadované európske normy a trendy.

 

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás.

image7 PROJEKTOVANIE