EKO PRODUKTY

EKO produkty

Naša spoločnosť sa zaoberá aj distribúciou širšej škály ekologických produktov a produktov, ktoré šetria energiu. Našimi produktami chceme prispievať k šíreniu environmentálneho povedomia a starostlivosti o životné prostredie na Slovensku. Naša spoločnosť zastupuje na Slovenskom trhu značky renomovaných výrobcov, ktorých produkty sú overené spotrebiteľom vo väčšine európskych štátov.

 

Spolupráca

Ponúkame spoluprácu slovenským, českým a zahraničným firmám, ktoré majú záujem o rozšírenie svojho portfólia o ekologické produkty a produkty na šetrenie energie.

Našimi odberateľmi sú internetové obchody, kamenné predajne a ďalší distribútori.

Portfólio našich produktov je veľmi široké a pestré. Je to práve tým, že len u nás nájdete užitočné reklamné predmety s elegantným a jedinečným dizajnom. Každá firma alebo obchod si u nás nájde výrobky vhodné na rozšírenie ich ponuky produktov.

 

Naše EKO produkty

Naša spoločnosť ODORA spolupracuje výhradne so zodpovednými dodávateľmi renomovaných značiek úspešných vo svete. Jednotlivé produkty firmy spĺňajú príslušné technické požiadavky, majú príslušne certifikáty bezpečnosti, environmentálnej nezávadnosti, dizajnovej ceny, či energetickej efektivity.

Na slovenský trh prinášame produkty využívajúce alternatívne zdroje energie. Široká ponuka obsahuje solárne nabíjačky, dynamo svetlá, tašky, ekohračky a množstvo iných ekologických produktov.

Pre nás je dôležité efektívne využívanie elektrickej energie. Preto prinášame radu produktov ktoré umožňujú šetriť energiou. Vďaka naším jednoduchým zariadeniam môžu naši zákazníci dosiahnuť nemalé úspory a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia.

 

Služby

Tak ako na kvalitu produktov, dbáme aj na kvalitu služieb, ktoré vám poskytujeme. S našimi obchodnými partnermi vytvárame spoluprácu prospešnú pre obe strany. Naše služby sa pri tom snažíme udržiavať jednoduché a kvalitné zároveň.

 

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.