Čo ponúkame?

Sme agentúra a grafické štúdio, ktoré modeluje svoju tvár vďaka synergii rôznych odborníkov zo sveta komunikácie. Pracujeme v reklame, dizajne, multimédiách a v stratégii. Naša ponuka je zameraná na firmy, ktoré potrebujú kreatívne komunikácie, alebo restyling ich image, hľadanie najlepších riešení pre ich potrebu.

 

shutterstock 2998663 300x200 Čo ponúkame?

Ponúkame:

Ponúkame vám netradičné a dizajnovo progresívne reklamné prvky a reklamné predmety s rukopisom architektonicko-grafickej inovácie, koncepčne ladiacej so  súčasnými  nárokmi  marketingu a reklamy.

Ponúkame široký sortiment reklamných a darčekových predmetov a preto vieme, že nieje ľahké si u nás vybrať. S výberom reklamných darčekov Vám ochotne pomôže naše obchodné oddelenie. Kontaktujte našich pracovníkov obchodného oddelenia a dohodnite si schôdzku s našim obchodným zástupcom. Všetok tovar si môžete na našom obchodnom oddelení prehliadnuť a obchodný zástupca s Vami prediskutuje aj možnosť vhodnej potlače vybraných reklamných predmetov.

 

 

Ponúkame Vám reklamné služby medzi ktoré patrí napríklad: Veľkoformátová tlač, predaj a potlač reklamných predmetov, laserové gravírovanie, potlač textilu a tričiek, výroba pečiatok, prospekty, katalógy, pozvánky, vizitky, samolepky atď. Zaobstaráme 3D nápisy do Vašej spoločnosti alebo iné pútače. Stačí nám napísať a zadať Vašu požiadavku, my Vám potom spätne odošleme predbežnú cenu za objednanú službu.

Ponúkame vám tvorbu vizuálnych charakteristík Vašej firmy. Corporate identity sa prejavuje vo všetkých komunikačných výstupoch a vizuálnych prvkoch spoločnosti (logo spoločnosti, vizitky, hlavičkový papier, web prezentácia…

Corporate identity sa prejavuje vo všetkých komunikačných výstupoch a vizuálnych prvkoch spoločnosti (logo spoločnosti, vizitky, hlavičkový papier, web prezentácia, …) Ponúkame vám tvorbu vizuálnych charakteristík Vašej firmy. Corporate identity, alebo inak napísané firemná identita, je nevyhnutnou súčasťou Vášho biznisu. Tento štandard v sebe zahŕňa najmä jednotne používanie grafických prvkov, ktoré vytvárajú Váš imidž založený na firemnej filozofii, či smerovaní.

V design manuále presne definujeme pravidla používania grafických prvkov. Biznis nezačína len myšlienkou podnikateľského planú, ale aj ukázaním sa zákazníkom s jasným vizuálnym obrazom – vizitkou začínajúc, webovou stránkou pokračujúc, hlavičkovým papierom končiac…

Ponúkame vám vytvorenie internetových stránok, aby ste aj vy kráčali s dobou digitálnych technológii. Spokojnosť zákazníka je pre nás základným kameňom úspechu, preto dbáme o želania a potreby každého zákazníka. V dnešnom bláznivom svete by mala mať každá obchodná spoločnosť a taktiež fyzická osoba svoju profesionálnu webovú stránku na internete.
Zhotovíme pre Vás príťažlivú a zároveň funkčnú internetovú prezentáciu, ktorá bude ľahko použiteľná, prístupná, moderná a priateľská ku vyhľadávačom. V oblasti tvorby webových stránok tvoríme budúcnosť. Našou víziou je spracovať stránky a prispôsobiť ich aktuálnej dobe.

Charakteristiky

Klient je u nás na prvom mieste
Dbáme o potreby svojich zákazníkov. Preferujeme dlhodobú spoluprácu a nadviazanie priateľskeho kontaktu.

Moderné riešenia
Moderné riešenia sú vytvárané pomocou našich služieb. Profesionálny prístup ku zákaznikovi a stály servis sú samozrejmosťou.

Pomoc zákazníkovi
Našim poslaním je pomôcť Vám. Preto Vám poskytujeme svoje služby, stály servis a poradenstvo.

Rozumná cena
Neplytváme Vašími peniazmi. Za svoje peniaze dostanete Náš maximálny úžitok a snahu.

Dôraz na kvalitu
Iba kvalita zaručuje úspech oboch strán, snažíme sa zachovať bezkonkurenčne najvyšší pomer výkon/cena.

 

Napísali o nás

Michal Kleman (www.glamourfashion.sk)

“Služby ponúkané štúdiom ODORA môžeme len odporúčať. Svojim profesionálnym prístupom a ochotou riešiť každý problém a požiadavku sme vytvorili internetový obchod presne podľa našich predstáv. Všetky požiadavky boli zhotovené na čas a vo viacerých variantoch  Nikdy sme sa nestretli s odpoveďou “nedá sa to”, ako u iných spoločností. Trvalo nám veľmi dlho kým sme našli firmu, ktorá nám so všetkými predstavami o dizajne, ako aj funkčnosti internetového obchodu dokázala bez problémov pomôcť a to bez toho aby nám ponúkali len svoje overené riešenia ako to bolo u iných. Vždy našli riešenie, ktoré vyhovovalo hlavné nám. Boli sme veľmi spokojný, preto naša spolupráca trvá aj naďalej. Služby spoločnosti ODORA vrelo odporúčame všetkým.” www.glamourfashion.sk – Michal Kleman

Dagmara Vaňová (www.britishfinefoods.sk)

Služby tohto štúdia hodnotíme vysoko kladne. Pripravili pre nás web presne podľa požiadaviek. Sem tam sa dá povedať že spravili aj nemožné. S prácou sme veľmi spokojný, dá sa povedať nad očakávania. Prístup s akým pristupujú k zákazkám je obdivuhodný, žiadne “nedá sa”, vždy spravili všetko pre to aby aj najmenší detail bol podľa nás a to sme dá sa povedať dosť pedantní icon smile Čo ponúkame? Naozaj keby riešime tieto veci znova, znova si vyberieme spoluprácu s nimi. www.britishfinefoods.sk – Dagmara Vaňová